Harangi Szabolcs előadása Chile-ben

2019. 09. 23 - 10. 10. között kerül megrendezésre a Volcanism in Central Andes konferencia és terepgyakorlat Chile-ben.

Régmúlt geológiai folyamatok részleteit összefüggéseit akkor érthetik meg a jelen kutatói, ha tudományos eredményeiket minél szélesebb fórumon bemutatják, és megvitatják. Az aktív vulkáni területek jelenségeinek tanulmányozása is új kulcsot adhat a múlt eseményeinek megfejtéséhez. Mindez pedig elvezet a jövőbeni folyamatok minél pontosabb előrejelzéséhez!

A kutatócsoporti tagok aktív részvétele a világ számos országában rendezett konferenciáin, nagy mértékben hozzájárul az eredményességhez. Antofagasta-ban az Universidad Católica del Notre egyetemen szervezett konferencián 2019.09.24-én Harangi Szabolcs előadását hallgatta meg a közönség "The nature and reactivation of long dormant volcanoes - a case of the Ciomadul Volcano in Eastern-Central Europe" címmel.

A terepi workshop minden bizonnyal életre szóló tapasztalatokkal és felbecsülhetetlen tudással gazdagítja majd a kutatómunkát!